X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

Bizi tercih eden ve işbirliği içerisinde olduğumuz markaları inceleyin.

NuageDC Hakkında

Topaloğlu Bilişim ve Teknoloji adı altında Nuage Data Center olarak hizmet verdiğimiz bilişim sektöründe Hosting, Cloud Server ve Dedicated Server, Exchange E-Mail Server gibi alanlarda faaliyet vermekteyiz. Mevcut hizmetlerimizde sizlere yönelik olacak ihtiyaçlarınızı karşılamak isteriz. Alanlarımızda ilgilendiğiniz bir hizmet var ise destek vermekten memnun oluruz. Topaloğlu Bilişim 2013 Aralık ayında hizmet sektörüne girmiştir, 2013 yılından bugüne kadar biriktirmiş olduğumuz bilgi birikimimiz sayesinde sektörde kendimizi kanıtlamış olduğumuz Cloud Server projelerinde öncü bir firma olmayı benimsemiş, %100 kesintisiz hizmet vermeyi sağladık. Günümüzde Cloud Server tarafında %100 güvenlik önlemlerini alarak ilerlemek fidye virüslerine karşı aldığımız önlemler ve fazlası yedekleme alt yapısı ve fiber ile storage bağlı olması tarafında kesintisiz hizmet vermeyi sağlamış durumdayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Müşterilerimize, kesintisiz verimli bir şekilde kullanabileceği hizmetleri en kaliteli biçimde sunmak. Müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bireysel ve Kurumsal pazarda en iyi konuma gelmek, Pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’ de Hosting, Cloud, SSL ve Sanallaştırma çözümleri denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktadır. 2013-2014 Yılları içerisinde İstanbul’ da kurulan firmamız, müşteri odaklı çalışmalarımızda profesyonelliğini kanıtlamış sektöründe öncü olmuştur. Verdiğimiz Hizmetlerde kurumsal ve bireysel pazarda ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızı kurumsal ve bireysel pazarda en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’ deki bilişim sektörlerinde ilk sıralara gelmektir. 2017-2018 yılı içerisinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile birlikte ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştiren Topaloğlu Bilişim, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir. Uzmanlığını, Hosting, Cloud, Data Backup SSL vb. Online hizmetler ile birleştiren Topaloğlu Bilişim, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de Avrupa’ da ki müşterilerimiz için son derece güvenilir hizmet sağlamaktadır, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler kesintisiz alt yapımızla birlikte güvenilirlik sunmaktadır.

Dünyanın Her Yerindeyiz

Topaloğlu Bilişim, NUAGE DC Sektöründe geniş yelpazesi olduğu kadar Referanslarının çoğu Asya ve Avrupa bölgelerinde ki müşterilerine hizmet vermektedir. Nuage DC Sektörünün en iyisi olma yolunda ilerlerken yaptığı yatırımlarının büyük çoğunluğu Storage ve Bulut hizmeti verebileceği alanlarda kendini geliştirmekte ve en iyi hizmeti vermek için Uzman ekibi ile ilerlemektedirler. Nuage DC Kendine ait Veri Merkezinde bulunan Kabinlerde Hizmet vermektedir.

Çalıştığımız Firmalar

Aradığınızı Bulamadınız mı?
Size Özel Teklif Alın!

Projelendirmek istediğiniz veya Alacağınız Hizmet Hakkında Bilgi Almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklifinizi bize iletin, size en kısa sürede en uygun çözümler ile dönüş yapalım.

Teklif Formu

Teklif Al
Top